Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-51SCBRPL57
MDM-51SCBRPL57
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-51SCBRPL57 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-51SCBRPL57
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 316 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-51SCBRPL57 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 316 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 096523-0708 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 51
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Lastnosti Shielded
natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDM-51SH001A
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO 51 SKT 18".125 DIA HOLE
  • Na zalogi:1296
  • del #:MDM-51SCBRT
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR
  • Na zalogi:364
  • del #:MDM-51SCBRPT