Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-51SH016P
MDM-51SH016P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-51SH016P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-51SH016P
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 51POS SKT 6"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1035 pcs
Product parameter
številka dela MDM-51SH016P Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 51POS SKT 6" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1035 pcs Podatkovni list MDM-51SH016PMicrominiature Catalog
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena 096523-0488
IMDM-51SH016P
IMDM-51SH016P-ND
MDM51SH016P-ND
Število pozicij 51 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00") Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -