Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDV1-15PL61
MDV1-15PL61
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDV1-15PL61 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDV1-15PL61
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDV1-15PL61 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1572 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Material školjke, Dokončaj -
Serija MDV Pakiranje Bulk
Druga imena 097531-0010 delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyester, Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A