Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDVB1-15PH027
MDVB1-15PH027
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDVB1-15PH027 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDVB1-15PH027
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Product parameter
številka dela MDVB1-15PH027 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1526 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Material školjke, Dokončaj -
Serija MDVB Pakiranje Bulk
Druga imena 097344-0073 delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDVB1-15PL2
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:1673
  • del #:MDVB1-15PL1
  • Proizvajalci:Cannon