Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDVB1-31SSL
MDVB1-31SSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDVB1-31SSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDVB1-31SSL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 761 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela MDVB1-31SSL Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 761 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 24-32 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Material školjke, Dokončaj -
Serija MDVB Pakiranje Bulk
Druga imena 097338-0007 delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Lastnosti -
natančen opis 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDVB1-31PL84
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
  • Na zalogi:763
  • del #:MDVB1-31SS
  • Proizvajalci:Cannon