Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS2518318-22P
MS2518318-22P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS2518318-22P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS2518318-22P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5973 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS2518318-22P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5973 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-22
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 3 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:MS2518318-8S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:2034
 RFQ
  • del #:MS2518318-1P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:4306
  • del #:MS2518318-1S
  • Opis:CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP