Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS2518328-22P
MS2518328-22P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS2518328-22P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS2518328-22P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4360 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS2518328-22P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4360 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 28-22
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS2518328-22P
MS2518328-22P-ND
MS2518328-22PPEI
MS2518328-22PPEI-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A, 135A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:MS2518328-2P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:5764
 RFQ
  • del #:MS2518336-5S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG 4 POS STRAIGHT W/SCKT
  • Na zalogi:254
 RFQ
  • del #:MS2518324-7P
  • Opis:CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP