Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3100E22-5S
MS3100E22-5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3100E22-5S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3100E22-5S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3197 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MS3100E22-5S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3197 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-5
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3100E22-5S
MS3100E225S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A, 41A Končna debelina - parjenje -