Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3100F20-22PX
MS3100F20-22PX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3100F20-22PX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3100F20-22PX
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5351 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS3100F20-22PX Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5351 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-22
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 6 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A, 74A Končna debelina - parjenje -