Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3100F24-28S
MS3100F24-28S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3100F24-28S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3100F24-28S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2064 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MS3100F24-28S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2064 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 200VAC, 250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-28
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3100F24-28S
MS3100F24-28SPG
MS3100F24-28SPG-ND
MS3100F2428S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:MS3100F24-2P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:2991
  • del #:MS3100F24-2S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP