Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3100R36-14S
MS3100R36-14S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3100R36-14S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3100R36-14S
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 16POS WALL MNT W/SKTS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 552 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MS3100R36-14S Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 16POS WALL MNT W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 552 pcs Podatkovni list MS3100R36-14SMS3100R36-14S Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 900VAC, 1250VDC
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Solder Cup
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS RoHS Status Bulk
Druga imena IMS3100R36-14S
MS3100R3614S
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount, Flange
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3100R36-14S
Velik premer dobavljen 36-14 Lastnosti Backshell
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Opis CONN RCPT 16POS WALL MNT W/SKTS
Trenutna ocena 22A, 41A, 74A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Silver
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla -
Podobni izdelki
  • del #:MS3100R36-5S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:842
  • del #:MS3100R36-5P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT 4 POS WALL MNT W/PINS
  • Na zalogi:560
 RFQ
  • del #:MS3100R32-9P
  • Opis:CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP