Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3101R24-28P
MS3101R24-28P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3101R24-28P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3101R24-28P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4658 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS3101R24-28P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4658 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 200VAC, 250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-28
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3101R24-28P
MS3101R24-28PPG
MS3101R24-28PPG-ND
MS3101R2428P
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 24
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A