Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3102E22-5S
MS3102E22-5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3102E22-5S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3102E22-5S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6295 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MS3102E22-5S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6295 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-5
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3102E22-5S
MS3102E22-5SPG
MS3102E22-5SPG-ND
MS3102E225S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A, 41A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:MS3102E22-6S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:4615
  • del #:MS3102E22-5P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:4620
 RFQ
  • del #:MS3102E22-7S
  • Opis:CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
  • del #:MS3102E22-7P
  • Opis:CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP