MS3102R24-27SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3102R24-27SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS3102R24-27SW |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MS3102R24-27SW | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | 1250VAC, 1750VDC |
| Prekinitev | Solder Cup | Ščitenje | - |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 24-27 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Serija | Military, MIL-DTL-5015, MS | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | IMS3102R24-27SW | Usmerjenost | W |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Število pozicij | 7 |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Lastnosti | - | Tip pritrjevanja | Threaded |
| natančen opis | 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver | Trenutna ocena | 22A |
| Končna debelina - parjenje | - | Stik s koncem - parjenje | Silver |
| Vrsta priključka | Receptacle, Female Sockets | Barva | Olive Drab |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
MS3102R24-28PY - Proizvajalci:
Amphenol Industrial - Opis:
CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP - Na zalogi:
- del #:
MS3102R24-22SX - Proizvajalci:
Amphenol Industrial - Opis:
ER 4C 4#8 SKT RECP BOX - Na zalogi:
3106
MS3102R24-27SW - Proizvajalci:
ER 7C 7#16 SKT RECP - Na zalogi:
7276
MS3102R24-27S - Proizvajalci:
CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP - Na zalogi: