Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > MTB1-22PAL79
MTB1-22PAL79
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MTB1-22PAL79 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MTB1-22PAL79
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 904 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
15 pcs
Product parameter
številka dela MTB1-22PAL79 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
količina Na voljo 904 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Unshrouded Serija MTB
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 095292-0011 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 22 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Diallyl Phthalate (DAP) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije - Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 3A