Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PLA3G822J10
PLA3G822J10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PLA3G822J10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PLA3G822J10
Proizvajalec Cannon
Opis CIRCULAR
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela PLA3G822J10 Proizvajalec Cannon
Opis CIRCULAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5205 pcs Podatkovni list PLA3 Series Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Serija *
Druga imena 132040-1105 Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Podobni izdelki
PLA3G823014 Image
  • del #:PLA3G823014
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:6763
PLA3G823009 Image
  • del #:PLA3G823009
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:7165
  • Opis:CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP