PLC1G222J14
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PLC1G222J14 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PLC1G222J14 |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | CIRCULAR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | PLC1G222J14 | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | CIRCULAR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 2933 pcs | Podatkovni list | PLC1 Series DrawingPL Series Brochure |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Serija | * |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
PLC1G223010 - Proizvajalci:
Cannon - Opis:
CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP - Na zalogi:
- del #:
PLC1G223014 - Proizvajalci:
Cannon - Opis:
CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP - Na zalogi:
CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP - Na zalogi: