Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PLC3G823A10
PLC3G823A10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PLC3G823A10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PLC3G823A10
Proizvajalec Cannon
Opis CIRCULAR
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela PLC3G823A10 Proizvajalec Cannon
Opis CIRCULAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4005 pcs Podatkovni list PLC3 Series DrawingPL Series Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Serija *
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Podobni izdelki
PLC3G823C06 Image
  • del #:PLC3G823C06
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:6091
PLC3G823A04 Image
  • del #:PLC3G823A04
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:6476
PLC3G823C04 Image
  • del #:PLC3G823C04
PLC3G823A07 Image
  • del #:PLC3G823A07
  • Opis:CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
PLC3G823010 Image
  • del #:PLC3G823010
  • Opis:CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
PLC3G823014 Image
  • del #:PLC3G823014
  • Opis:CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP