Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > PV70W24-61PL
PV70W24-61PL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV70W24-61PL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV70W24-61PL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 648 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela PV70W24-61PL Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 648 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Serija PV
Pakiranje Bulk Druga imena 067837-0005
IPV70W24-61PL
PV70W2461PL
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount