Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PV71L14-18P
PV71L14-18P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV71L14-18P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV71L14-18P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT 18POS CABLE PIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 557 pcs
Product parameter
številka dela PV71L14-18P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT 18POS CABLE PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 557 pcs Podatkovni list MIL-C-26482 Series 2 Connectors
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija PV Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -