Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PV74L12-10P
PV74L12-10P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV74L12-10P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV74L12-10P
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4047 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PV74L12-10P Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4047 pcs Podatkovni list PV Series, MIL-C-26482
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov - Prekinitev Crimp
Serija MIL-DTL-26482 Series II, PV RoHS Status Bulk
Druga imena 066838-0005
IPV74L12-10P
IPV74L12-10P-ND
PV74L1210P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Številka izdelka proizvajalca PV74L12-10P Velik premer dobavljen 12-10
Lastnosti - Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Opis CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Trenutna ocena -
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Kontaktni material N (Normal)
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
  • del #:PV74L10-6P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP