Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PV75L18-32P
PV75L18-32P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV75L18-32P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV75L18-32P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 547 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela PV75L18-32P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 547 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija PV Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -