Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > PV75L20-16SL
PV75L20-16SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV75L20-16SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV75L20-16SL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 487 pcs
Product parameter
številka dela PV75L20-16SL Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 487 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-16 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija PV
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
  • del #:PV75L20-16S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP