Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > PV75W22-55PL
PV75W22-55PL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV75W22-55PL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV75W22-55PL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 500 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela PV75W22-55PL Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 500 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Serija PV
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)