Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > PV76L20-39SL
PV76L20-39SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV76L20-39SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV76L20-39SL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 510 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela PV76L20-39SL Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 510 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-39 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija PV
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)