Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > PV76L22-21SL
PV76L22-21SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV76L22-21SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV76L22-21SL
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CIRCULAR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 560 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela PV76L22-21SL Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CIRCULAR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 560 pcs Podatkovni list MIL-C-26482, Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 16
Uporaba Unshielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Silver
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca PV76L22-21SL
Velik premer dobavljen 22-21 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CIRCULAR
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.656" (42.06mm)