Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PV76R16-26P
PV76R16-26P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV76R16-26P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV76R16-26P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 26POS CABLE PIN
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 576 pcs
Product parameter
številka dela PV76R16-26P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 26POS CABLE PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 576 pcs Podatkovni list MIL-C-26482 Series 2 Connectors
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija PV Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -