Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PV76W20-16P
PV76W20-16P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PV76W20-16P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PV76W20-16P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 614 pcs
Product parameter
številka dela PV76W20-16P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 614 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija PV Pakiranje Bulk
Druga imena 067875-0003
IPV76W20-16P
IPV76W20-16P-ND
PV76W2016P-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold