Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > RMDM-15SH006F
RMDM-15SH006F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RMDM-15SH006F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RMDM-15SH006F
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 15C S 36" RBW FLOAT NI
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela RMDM-15SH006F Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 15C S 36" RBW FLOAT NI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1355 pcs Podatkovni list
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Število pozicij 15
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina 3.00' (914.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple, Individual 3.00' (914.40mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Multiple, Individual 2. priključek Individual Wire Leads
1. priključek Receptacle, Female Sockets
Podobni izdelki
  • del #:RMDM-15PL61L
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT