Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > TD1A15HS
TD1A15HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TD1A15HS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TD1A15HS
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 106 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela TD1A15HS Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
količina Na voljo 106 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, TD1 Pakiranje -
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Filter, Shielded
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A