Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > CPPE7-A7BR-118.75
CPPE7-A7BR-118.75
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPPE7-A7BR-118.75 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPPE7-A7BR-118.75
Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 118.75MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CPPE7-A7BR-118.75 Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 118.75MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3976 pcs Podatkovni list CPPE7 Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija CPPE7 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 118.75MHz natančen opis 118.75MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 100mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -