Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > CPPLC5LT-A5B6-120.0TS
CPPLC5LT-A5B6-120.0TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPPLC5LT-A5B6-120.0TS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPPLC5LT-A5B6-120.0TS
Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 120.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela CPPLC5LT-A5B6-120.0TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 120.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32782 pcs Podatkovni list CPPL Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija FIPO™ CPPL Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 120MHz
natančen opis 120MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 25mA