Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > CPPLC7LT-A7BR-12.288TS
CPPLC7LT-A7BR-12.288TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPPLC7LT-A7BR-12.288TS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPPLC7LT-A7BR-12.288TS
Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 12.288MHZ CMOS SMD
Product parameter
številka dela CPPLC7LT-A7BR-12.288TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 12.288MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36232 pcs Podatkovni list CPPL Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija FIPO™ CPPL Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 12.288MHz
natančen opis 12.288MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 25mA