Domov > Izdelki > Izdelava prototipov, izdelava izdelkov > Adapter, Breakout plošče > FPC100P020
FPC100P020
FPC100P020
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FPC100P020 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FPC100P020
Proizvajalec Chip Quik, Inc.
Opis FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela FPC100P020 Proizvajalec Chip Quik, Inc.
Opis FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17977 pcs Podatkovni list FPC100P020Pin Assembly InstrAdapter Selection Guide
Kategorija Izdelava prototipov, izdelava izdelkov Velikost / dimenzija 0.900" x 1.250" (22.86mm x 31.75mm)
Serija Proto-Advantage Proto Board Type SMD to DIP
Višina tona 0.039" (1.00mm) Sprejem paketa FPC Connector
Število pozicij 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material FR4 Epoxy Glass Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Debelina plošče 0.062" (1.57mm) 1/16"