Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - Hladilniki > 825402B03400
825402B03400
825402B03400
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 825402B03400 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 825402B03400
Proizvajalec Comair Rotron
Opis HEATSINK STAMP 25.4X12.7X30MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 825402B03400 Proizvajalec Comair Rotron
Opis HEATSINK STAMP 25.4X12.7X30MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4227 pcs Podatkovni list 825402B03400Fans, Blowers, Impellers Catalog
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 1.000" (25.40mm)
Tip Board Level, Vertical Toplotna upornost @ Naravna -
Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 4.00°C/W @ 600 LFM Oblika Rectangular, Fins
Serija - Izguba moči @ Temperaturni vzpon 1.0W @ 20°C
Paket ohlajen TO-220 Druga imena 825402B03400-ND
CR478
Dokončaj materiala Black Anodized Material Aluminum
Dolžina 0.942" (23.92mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izklopne baze (višina fin) 0.500" (12.70mm) Premer -
natančen opis Heat Sink TO-220 Aluminum 1.0W @ 20°C Board Level, Vertical Metoda pritrditve Bolt On and PC Pin
Podobni izdelki
  • del #:82542-00000
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:3M REPLACEMENT CLEAR CHIN 1=1PC
  • Na zalogi:12749
82541110 Image
  • del #:82540030
  • Proizvajalci:Crouzet
  • Opis:MOTOR 82540 250RPM - V=48 HZ=50
  • Na zalogi:833
82542350 Image
 RFQ
  • Proizvajalci:Crouzet
  • Opis:MOTOR 82540 250/300RPM - V=24 HZ
  • Na zalogi:810
  • Opis:MOTOR 82540 250/300RPM - V=220-2
  • Na zalogi:856
  • Opis:MOTOR 82540 250RPM - 220- 230V 5