832202B00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 832202B00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 832202B00000 |
|---|---|
| Proizvajalec | Comair Rotron |
| Opis | HEATSINK STAMP 20X5X25MM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 832202B00000 | Proizvajalec | Comair Rotron |
|---|---|---|---|
| Opis | HEATSINK STAMP 20X5X25MM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 3988 pcs | Podatkovni list | Fans, Blowers, Impellers Catalog832202B00000 |
| Kategorija | Ventilatorji, Thermal Management | Premer | 0.787" (20.00mm) |
| Tip | Board Level | Toplotna upornost @ Naravna | - |
| Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka | 4.00°C/W @ 500 LFM | Oblika | Rectangular |
| Serija | - | Izguba moči @ Temperaturni vzpon | 1.5W @ 40°C |
| Paket ohlajen | TO-220 | Druga imena | 832202B00000-ND CR508 |
| Dokončaj materiala | Black Anodized | Material | Aluminum |
| Dolžina | 0.984" (25.00mm) | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina izklopne baze (višina fin) | 0.197" (5.00mm) | Premer | - |
| natančen opis | Heat Sink TO-220 Aluminum 1.5W @ 40°C Board Level | Metoda pritrditve | Clip |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
83223C - Proizvajalci:
Murata Power Solutions - Opis:
FIXED IND 22UH 500MA 350 MOHM - Na zalogi:
- del #:
8322 - Proizvajalci:
Keystone Electronics Corp. - Opis:
SPACER MOUNTS LED T-1 3/4 .320" - Na zalogi:
8321SD9AV2GE - Proizvajalci:
C&K - Opis:
SWITCH PUSHBUTTON 3PDT 1A 120V - Na zalogi: