Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 1.5KE36A-G
1.5KE36A-G
1.5KE36A-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1.5KE36A-G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1.5KE36A-G
Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 30.8V 49.9V DO201
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1.5KE36A-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 30.8V 49.9V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 232723 pcs Podatkovni list 1.5KE-G Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 30.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 49.9V Napetost - razčlenitev (min) 34.2V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.06A