ATV04A7V5J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATV04A7V5J-HF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ATV04A7V5J-HF |
|---|---|
| Proizvajalec | Comchip Technology |
| Opis | TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | ATV04A7V5J-HF | Proizvajalec | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 728489 pcs | Podatkovni list | ATV04A5V0J(B)-HF thru 441J(B)-HF |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 7.5V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 12.9V | Napetost - razčlenitev (min) | 8.33V |
| Enosmerni kanali | 1 | Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | SMA (DO-214AC) | Serija | Automotive, AEC-Q101 |
| Zaščita električnega voda | No | Power - Peak Pulse | 400W |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | DO-214AC, SMA |
| delovna temperatura | -55°C ~ 150°C (TJ) | Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 31.01A |