ATV66SM824A-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATV66SM824A-G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ATV66SM824A-G |
|---|---|
| Proizvajalec | Comchip Technology |
| Opis | TVS DIODE 24V 38.9V DO218AB |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | ATV66SM824A-G | Proizvajalec | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 24V 38.9V DO218AB | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 42056 pcs | Podatkovni list | ATV66SM8-G Series |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 24V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 38.9V | Napetost - razčlenitev (min) | 26.7V |
| Enosmerni kanali | 1 | Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | DO-218AB | Serija | Automotive, AEC-Q101 |
| Zaščita električnega voda | No | Power - Peak Pulse | 6600W (6.6kW) |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | DO-218AB |
| delovna temperatura | -55°C ~ 175°C (TJ) | Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 170A |