CZRNC55C2V4-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CZRNC55C2V4-G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | CZRNC55C2V4-G |
|---|---|
| Proizvajalec | Comchip Technology |
| Opis | DIODE ZENER 2.4V 500MW 1206 |
Product parameter
| številka dela | CZRNC55C2V4-G | Proizvajalec | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ZENER 2.4V 500MW 1206 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4573 pcs | Podatkovni list | CZRNC55C2V0~75-G Series |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - Zener (Nom) (Vz) | 2.4V |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 1.5V @ 200mA | Toleranca | ±5% |
| Paket naprave za dobavitelja | 1206 | Serija | - |
| Moč - maks | 500mW | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 2-SMD, No Lead | delovna temperatura | -55°C ~ 150°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedanca (Max) (Zzt) | 85 Ohms |
| natančen opis | Zener Diode 2.4V 500mW ±5% Surface Mount 1206 | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 50µA @ 1V |