Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > CZRUR16VB-HF
CZRUR16VB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CZRUR16VB-HF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CZRUR16VB-HF
Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 16V 150MW 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela CZRUR16VB-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 16V 150MW 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1103799 pcs Podatkovni list CZRUR2V4B~39VB-HF
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 16V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 0603/SOD-523F Serija -
Moč - maks 150mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 36 Ohms natančen opis Zener Diode 16V 150mW ±3% Surface Mount 0603/SOD-523F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 12V