CZRUR52C7V5-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CZRUR52C7V5-HF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | CZRUR52C7V5-HF |
|---|---|
| Proizvajalec | Comchip Technology |
| Opis | DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | CZRUR52C7V5-HF | Proizvajalec | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 913407 pcs | Podatkovni list | CZRUR52C2~39-HF |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - Zener (Nom) (Vz) | 7.5V |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 900mV @ 10mA | Toleranca | ±5% |
| Paket naprave za dobavitelja | 0603/SOD-523F | Serija | - |
| Moč - maks | 150mW | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 2-SMD, No Lead | delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Impedanca (Max) (Zzt) | 7 Ohms | natančen opis | Zener Diode 7.5V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F |
| Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 100nA @ 5V |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
CZRUR52C7V5 - Proizvajalci:
Comchip Technology - Opis:
DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603 - Na zalogi: