Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TV30C8V5J-G
TV30C8V5J-G
TV30C8V5J-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TV30C8V5J-G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TV30C8V5J-G
Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela TV30C8V5J-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 179000 pcs Podatkovni list TV30C5V0~441-G
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 8.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V Napetost - razčlenitev (min) 9.44V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 208.33A