Domov > Izdelki > stikala > Magnetna, Reed stikala > RI70GP0715
RI70GP0715
RI70GP0715
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RI70GP0715 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RI70GP0715
Proizvajalec Comus International
Opis SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RI70GP0715 Proizvajalec Comus International
Opis SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5609 pcs Podatkovni list RI-70 SeriesReed Switches Technical, Appl Info
Kategorija stikala Napetost - stikalo DC 170V
Napetost - preklopni AC 120V Tip Glass Body
Sklop zaključka Axial Velikost - telo 0.071" Dia x 0.276" L (1.80mm x 7.00mm)
Serija RI-70 Čas izdaje 0.03ms
Obseg izpusta 3 ~ 16AT Napajanje - ocenjeno 10W
Pakiranje Bulk Druga imena 306-1123
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Čas delovanja 0.15ms
Operiraj Range 7 ~ 15AT Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - na splošno 1.811" (46.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo -
natančen opis Glass Body Reed Switch SPST-NO 7 ~ 15AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 120V Through Hole Tok - preklapljanje 500mA (AC/DC)
Trenutni - Carry 400mA (AC/DC) Circuit SPST-NO
Zmogljivost 0.35pF