Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 6STF15PAR04B20X
6STF15PAR04B20X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 6STF15PAR04B20X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 6STF15PAR04B20X
Product parameter
številka dela 6STF15PAR04B20X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2984 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Brass, Tin Plated
Serija - Pakiranje -
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Število vrstic 2
Flange Feature Housing/Shell (M3) Lastnosti Filter, Grounding Indents
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A