Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 6STF50PAU01R40X
6STF50PAU01R40X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 6STF50PAU01R40X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 6STF50PAU01R40X
Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Product parameter
številka dela 6STF50PAU01R40X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1054 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Brass, Tin Plated
Serija - Pakiranje -
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Stanovanjski material Thermoplastic
natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki 0.276" (7.00mm)