Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > D75AS-020.0M-T
D75AS-020.0M-T
D75AS-020.0M-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi D75AS-020.0M-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela D75AS-020.0M-T
Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela D75AS-020.0M-T Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8278 pcs Podatkovni list D75AS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)