Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > D75J-050.0M
D75J-050.0M
D75J-050.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi D75J-050.0M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela D75J-050.0M
Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC TCXO 50.000MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela D75J-050.0M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC TCXO 50.000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10149 pcs Podatkovni list D75J
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)