Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > LM113-312.5M
LM113-312.5M
LM113-312.5M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM113-312.5M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM113-312.5M
Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC XO 312.5MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LM113-312.5M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC XO 312.5MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5482 pcs Podatkovni list LM Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija LM113 Ocene -
Pakiranje Strip Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS Druga imena CW677
LM113312.5M
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.077" (1.95mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 312.5MHz natančen opis 312.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 75mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -