Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Barrel - Avdio konektorji > 35RAPC4BVN4
35RAPC4BVN4
35RAPC4BVN4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 35RAPC4BVN4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 35RAPC4BVN4
Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Product parameter
številka dela 35RAPC4BVN4 Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN JACK STEREO 3.5MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72785 pcs Podatkovni list 35RAPCxBVN4 Drawing
Serija 35 Velikost luknje plošče -
Pakiranje Bulk Druga imena 35RAPC4BVN4-ND
Q2009433
SC1463
delovna temperatura - Število pozicij / stikov 3 Conductors, 5 Contacts
Tip montaže Through Hole, Right Angle Dolžina / globina parjenja -
Notranja stikala Two Switches Barva izolacije -
Industrijski priznani premer parjenja 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Vključuje -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Spol Female
Lastnosti - natančen opis 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder
Dejanski premer 0.142" (3.60mm)